Bądź na bieżąco
[x]

Witajcie w Nagawkach!

W połowie drogi między Warszawą a Łodzią stworzyliśmy nietypowe miejsce do wypoczynku. Zamieszkaj w przytulnym domku przy plantacji borówki amerykańskiej i ciesz się momentem wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Witajcie w Nagawkach! W połowie drogi między Warszawą a Łodzią stworzyliśmy nietypowe miejsce do wypoczynku. Zamieszkaj w przytulnym domku przy plantacji borówki amerykańskiej i ciesz się momentem wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Wiemy, że każdy lubi wypoczywać na własny sposób. Jedni preferują długie wycieczki rowerowe, innym bardziej odpowiada leniuchowanie na hamaku z książką w ręku. Nasza oferta jest zróżnicowana, przez co każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas wizyty w Borówkowych Domkach czeka na Państwa kilka atrakcji.

Oto niektóre z nich:

Domki dzielą się na dwie części mieszkalne. W każdej z nich znajdują się 4 miejsca noclegowe (z możliwością zwiększenia do 6).

Drewniana konstrukcja sprawia, że w pomieszczeniach panuje przytulna atmosfera. Urządzając je zależało nam przede wszystkim na wygodzie i funkcjonalności.

W każdej części domku znajdują się: jeden oddzielny pokój (jedno podwójne łóżko lub dwa pojedyncze), w pełni wyposażony aneks kuchenny wbudowany w duży pokój (jedno rozkładane łóżko), antresola (dwa pojedyncze łóżka) oraz łazienka.

Dodatkowo każdego dnia, nasi goście mogą zamówić kosz śniadaniowy z regionalnym jedzeniem!

Ważne informacje: 1. Dzieci do lat 3 nie płacą za pobyt. Dzieci w wieku 3-9 lat płacą za pobyt 30 zł za dobę, dzieci powyżej 10 roku życia płacą kwotę jak za osobę dorosłą.
2. Oferujemy Państwu możliwość dokupienia kosza śniadaniowego wypełnionego lokalnymi produktami. Cena kosza: 20zł/osoba.
3. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu.
4. Pobyt dla psa to dodatkowy koszt 30zł za dobę.
5. W domkach obowiązuje zakaz palenia.
6. Dla samochodów naszych gości wydzielony jest parking.

*Każdy z naszych domków może pomieścić maksymalnie 6 osób.